• image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2846
 • Type: Apartment
 • 135.00m2
 • Cmimi/m2: 629€
 • Tirana - Tirana - Pranë Zogut të Zi
 • 2
 • 2
 • 2

Okazion! Shitet apartament 2+1 pranë Zogut të Zi

Shitet apartament 2+1 pranë Zogut të Zi Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë Zogut të Zi në rrugën “Dritan Hoxha”. Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 106.6m2 dhe sipërfaqe bruto 135 m2 është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e II të-banim një ndërtimi të ri 5-katësh të pajisur me ashensor. Apartamenti ka shumë dritë dhe është i orientuar nga veri-lindje. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 85000 euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 106.6
 • Siperfaqe neto : 135
You dont have any videos

Prona te ngjashme