• image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2845
 • Type: Apartment
 • 100.06m2
 • Cmimi/m2: 1400€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1, ne Rr.”Reshit Collaku”

Shitet apartament 2+1, ne Rr.”Reshit Collaku” Shitet apartament 2+1 ose zyre me sipërfaqe 100.06 m2 i organizuar në disa ambiente te cilat jane adaptuar per zyre, nje tualet dhe nje korridor. Apartamenti ndodhet në katin e II-te nje pallati ekzistues, mund te perdoret per banim ose per ambiente sherbimesh pasi ka lehtesine e komunikimit direkt me rrugen kryesore ne rr.”Myslym Shyri “ . Eshte totalisht I rikonstruktuar. Dritaret jane dopio-xham dhe te pajisura me grila. Apartamenti eshte me certificate pronesie. Cmimi 1400 euro/m2

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100.06
 • Siperfaqe neto : 100.06
You dont have any videos

Prona te ngjashme