• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2843
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 3€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Frosina Plaku"
 • 2
 • 1
 • 1

Jepet me qera kati i parë i një vile 2+1

Jepet me qera kati i parë i një vile 2+1 Jepet me qera kati i parë i një vile në rrugën “Babë Rexha”. Ambjenti është 2+1 dhe është i organizuar në një sallon ndenjeje, korridor, një kuzhinë, një dhomë gjumi dhe një tualet dhe ka oborr përpara vilës. Ambjenti është i mobiluar. Sipërfaqja është 100m2. Cmimi 300 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme