• image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2842
 • Type: Apartment
 • 64.40m2
 • Cmimi/m2: 807.4€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 1
 • 7

Shitet apartament 1+1 në "Astir"

Shitet apartament 1+1 në "Astir". Shitet apartament 1+1 në zonën e Astirit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 64.4 m2 dhe është i organizuar në një dhomë ndenjeje të përbashkët me kuzhinën, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet. Ndodhet katin e VII-te të një pallati të ri dhe është i mobiluar Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi 52000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 64.4
 • Siperfaqe neto : 64.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme