• image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
 • image 50 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2841
 • Type: Apartment
 • 132.00m2
 • Cmimi/m2: 378.8€
 • Tirana - Tirana - Kashar
 • 2
 • 2
 • 6

Shitet okazion apartament 2+1 te kthesa e Kamzës

Shitet okazion apartament 2+1 te kthesa e Kamzës. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati ri me dy ashensorë, ka mundësi për t’u kthyer në 3+1. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 132 m2, përbëhet nga një ambjent i madh i ndenjes me gatimin, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Pamja e apartamentit është komplet nga jugu. Ka super pozicion, me pamje nga rruga dhe ka fushë pamje të hapur. Cmimi 378.8 euro/m2, ku tek i njëjti pallat shitet me 500-600 euro/m2. Cmimi 50000 euro. ( i padiskutueshem) Apartamenti është në proces hipotekor.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 132
 • Siperfaqe neto : 132
You dont have any videos

Prona te ngjashme