• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2840
 • Type: Apartment
 • 80.00m2
 • Cmimi/m2: 5.6€
 • Tirana - Tirana - Pranë Pazarit të Ri
 • 1
 • 1
 • 5

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Pazari i Ri”.

Jepet me qera apartament 1+1 tek “Pazari i Ri”. Jepet me qera apartament 1+1 tek “Pazari i Ri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80m2 dhe eshte i ndarë në një ambjent të përbashkët ndenjeje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një ballkon dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në pallat të ri, kati i V-të, me ashensor dhe totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Bashkë me apartamentin ofrohet edhe një vend parkim sipas dëshirës me çmimin 70 euro/muaj. Cmimi 350 euro/muaj i padiskutueshëm.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 80
 • Siperfaqe neto : 80
You dont have any videos

Prona te ngjashme