• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2839
 • Type: Apartment
 • 75.00m2
 • Cmimi/m2: 5.3€
 • Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • 2
 • 1
 • 7

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish Ekspozita.

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish Ekspozita. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75m2 dhe është i ndarë në një dhomë ndenjeje, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet. Ambjenti i dhomës së ndenjes është i përbashkët me kuzhinën. Apartamenti ndodhet në katin e VII-të të një pallati të ri. Apartamenti mund të shërbejë dhe për zyrë. Cmimi 400 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 75
 • Siperfaqe neto : 75
You dont have any videos

Prona te ngjashme