• image 32 000.00€ For sale
 • image 32 000.00€ For sale
 • image 32 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2838
 • Type: Apartment
 • 52.00m2
 • Cmimi/m2: 615€
 • Tirana - Tirana - Kombinat
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 ne Kombinat.

Shitet apartament 1+1 ne Kombinat. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues , me tulla te kuqe, ka mundesi per nje shtese per te bere dy dhoma. Apartamenti perbehet nga ambjenti i ndenjes me gatimin, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 32000 euro. ( i padiskutueshem)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 52
You dont have any videos

Prona te ngjashme