• image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
 • image 63 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2837
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 2
 • 1
 • 2

Shitet apartament 2+1 në Unazë të Re.

Shitet apartament 2+1 në Unazë të Re. Shitet apartament 2+1 pranë Kompleksit Molla në Unazë të Re. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 105 m2 sipërfaqe e përbashkët. Kjo sipërfaqe organizohet në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet si dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe shumë cilësor. Çmimi 600 euro/ m2 Cmimi Total 63000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme