• image 96 000.00€ For sale
 • image 96 000.00€ For sale
 • image 96 000.00€ For sale
 • image 96 000.00€ For sale
 • image 96 000.00€ For sale
 • image 96 000.00€ For sale
 • image 96 000.00€ For sale
 • image 96 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2836
 • Type: Apartment
 • 152.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Unaze e Re
 • 3
 • 2
 • 6

Shitet apartament 3+1 tek Unaza e re.

Shitet apartament 3+1 tek rruga “Aleksandri i Madh” pranë unazës së re. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një kompleksi të ri pallatesh. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 152 m2 dhe është i organizuar në ambient ndenje dhe gatimi të vecuar , tre dhoma gjumi, njëra nga dhomat ka tualet brenda dhe një tualet për pjesën tjetër të ambientit, dhe ballkon. Apartamenti momentalisht është i pamobiluar. Orientimi lindje-jug-perendim, i jep mundesine te gjithe siperfaqes te kete shume drite dhe ngrohtesi gjate gjithe dites. I pajisur me certifikate pronesie. Gjithashtu apartamenti ka gjithë instalimet e bëra dhe sistem ngrohje-ftohje me gaz të gatshem per tu vëne ne pune. Cmimi 960000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 152
You dont have any videos

Prona te ngjashme