• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2835
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 4.5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sulejman Pasha"
 • 2
 • 1
 • 1

Jepet me qera zyrë pranë Piazzës

Jepet me qera zyrë në rrugën “Sulejman Pasha”, pranë “Piazzës”. Zyra është e ndarë në tre ambiente një tualet, një ballkon dhe korrikor në hyrje dhe i pajisur me kondicioner në çdo dhomë. Zyra mund të përdoret për shërbime të ndryshme. Sipërfaqja e zyrës është 90 m2 Cmimi 400 euro/muaj (i diskutueshëm)

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme