• image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
 • image 93 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2834
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 1328€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Sami Frasheri"
 • 2
 • 2
 • 4

Shitet apartament ne Rrugen Sami Frasheri, prane Gjimnazit Petro Nini

Shitet apartament ne Rrugen Sami Frasheri, prane Gjimnazit Petro Nini Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues, me nje siperfaqe 70 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ka nje orientim lindje me shume drite dhe i ngrohte. Apartamenti eshte i rikonstruktuar i gjithi, me sistem elektrik te ri, hidraulike, parket, dyer punime dopio xham dhe termoizolim. Apartamenti eshte i ajisur me certifikate pronesie. Cmimi 93 000 euro.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Truall/ toke : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme