• image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
 • image 1 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2832
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 9.2€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 3
 • 2
 • 8

Jepet aparatament me qera 3+1 pranë “Zogut të Zi”.

Jepet aparatament me qera 3+1 pranë “Zogut të Zi”. Jepet me qira apartament me sipërfaqe 140 m2 ndodhet në katin e VI- të një pallati te ri, të pajisur me ashensor, pranë “Ring Center”. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe ngrënie, tre dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe një ballkon. Aparatamenti ka një arredim super lluksi, tepër komod, drejtuar nga lindja , me ndricim të mjaftueshëm. Çmimi 1300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme