• image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
 • image 54 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2830
 • Type: Apartment
 • 94.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Te Fresku
 • 2
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 prane Restorant Freskut.

Shitet apartament 2+1 prane Restorant Freskut. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 94 m2 dhe ndodhet në katin e IV-të të një ndërtimi të ri. Apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët një tualet me ndricim natyral si dhe nje ballkon. Ka pamje të mrekullueshme nga mali i Dajtit. Apartamenti është i pa mobiluar dhe i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 54000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 94
You dont have any videos

Prona te ngjashme