• image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
 • image 53 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2829
 • Type: Apartment
 • 94.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Misto Mame
 • 2
 • 1
 • 5

Shitet apartament 2+1 tek Misto Mame.

Shitet apartament 2+1 tek Misto Mame pranë Komplekstit Cabej. Apartamenti ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 94 m2 dhe ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri të pajisur me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 53000 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 94
You dont have any videos

Prona te ngjashme