• image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
 • image 350.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2828
 • Type: Apartment
 • 95.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “Frederik Shiroka”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “Frederik Shiroka”. Apartamenti ka një siperfaqe prej 95m2 dhe ndodhet në katin e III-të të një ndërtimi të ri dhe me punime shum cilësore. Apartamenti është i ndarë në tre hapësira të mëdha, një ballkon si dhe një tualet. Apartamenti është i pa banuar perpara dhe i pa mobiluar. Cmimi 350 euro/muaj.

 • Siperfaqe neto : 95
You dont have any videos

Prona te ngjashme