• image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
 • image 149 500.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2827
 • Type: Apartment
 • 105.00m2
 • Cmimi/m2: 1300€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Elbasanit
 • 2
 • 2
 • 1

Apartament 2 + 1 per shitje ne rrugen "Elbasan"

Shitet apartament 2+1 në rrugën e "Elbasanit" Apartamenti ndodhet në rrugën "Qemal Guranjaku" pranë "Liceut Artistik". Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit të një ndërtimi të ri me sipërfaqe 115 m2 të organizuar në një ambient ndenjeje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha pajisjet e duhura. Ndërtesa ndodhet në rrugë kryesore, është e pajisur me dy ashensoë dhe ka akses nga disa rrugë hyrëse dhe dalëse si: rruga "Pjetër Budi" pranë "Qytetit Studenti", rruga e "Elbasanit", dalje në Unazë". Apartamenti është i pajisur me Certifikatë Pronësie. Apartamenti përfshin një post parkimi, garazh të mbyllur cmimi 15 000 euro, garazhi është opsional për blerje. Cmimi 149 500 euro/ pa garazh.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 115
 • Truall/ toke : 105
 • Siperfaqe neto : 105
You dont have any videos

Prona te ngjashme