• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2825
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - Selite
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet apartament 1+1 me qera pranë shkollës “Marin Barleti”

Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri në rrugën "Hasan Vogli" dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar në menyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Çmimi 250 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme