• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2823
 • Type: Apartment
 • 137.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana
 • 2
 • 2
 • 6

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “ Abdyl Frashëri ”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “ Abdyl Frashëri ”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 137 m2 dhe është i ndarë në 4 ambiente. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një pallati të ri dhe është i ndarë në një ambient ndenje , një ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje ballkon si dhe dy tualete. Apartamenti gjithashtu disponon sistem ngrohje-ftohje. Cmimi 600 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 137
You dont have any videos

Prona te ngjashme