• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2822
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rruga Ismail Qemali
 • 2
 • 1

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “ Ismail Qemali ”.

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga “ Ismail Qemali ”pranë “Piceri Era”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 85m2 dhe është e ndarë ne një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, dy ballkone si dhe një tualet. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha orendite e nevojshme. Cmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme