• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2821
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 550€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 1
 • 8

Shitet apartament 1+1 në unazën e Re Astir.

Apartamenti ka nje sipërfaqe prej100 m2, ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri është i organizuar me një dhomë ndenjeje sallon i madh me kuzhinën e përbashkët ,një ballkon ,dhe nje tualet.Apartamanti ka mundësi të modifikohet dhe të bëhet 2+1 pasi ballkoni ka sipërfaqe të madhe. Apartamenti shitet i pa mobiluar. Apartamenti disponon certifikatë pronësie. Cmimi m2/ 550 euro Cmimi 55000/euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Truall/ toke : 100
 • Siperfaqe neto : 100
You dont have any videos

Prona te ngjashme