• image 3 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2820
 • Type: Apartment
 • 165.00m2
 • Cmimi/m2: 20€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira dyqan në rrugën 21 Dhjetori.

Dyqani ka një sipërfaqe prej 165 m2 te organizuar open space e gjitha ,brënda ambientit ka një hapësire ndarje që mund te përdoret si magazinë me dalje mbrapa dyqanit.Dyqani ndodhet në një pozicion shumë të favorshëm për cfarë do lloj biznesi. Ambienti është buzë rruge me pamje nga rruga kryesore me fasadë të madhe xhami ,dhe dy vende parkimi të rezervuara për dyqanin. Cmimi 3300 /euro në muaj i diskutueshëm.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 165
 • Truall/ toke : 165
 • Siperfaqe neto : 165
You dont have any videos

Prona te ngjashme