• image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
 • image 700.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2819
 • Type: Apartment
 • 120.00m2
 • Cmimi/m2: 5.8€
 • Tirana - Tirana - Rr. Brigada VIII
 • 3
 • 2
 • 2

Jepet me qira 3+1 ambient për zyra në rrugën “Brigada e VIII”

Ambienti ka nje siperfaqe prej 120m2 ndodhet në katin e II-të të një pallati ekzistues është i organizuar me 4 ambiente,ballkon dhe 2 tualete. Ambienti është i shtruar me parket i rikonstruktuar plotëson të gjitha kushtet për një zyrë të këndshme dhe të pëlqyeshme gjatë punës. Cmimi 700 euro/muaj përfshirë taksat .

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Truall/ toke : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme