• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2818
 • Type: Apartment
 • 124.00m2
 • Cmimi/m2: 4€
 • Tirana - Tirana - Don Bosko
 • 2
 • 2
 • 6

Apartament 2+1 me qira në Rr. "Don Bosko", në kompleksin “Vizion Plus”

Jepet me qira apartament 2+1 në një zonë shumë të kërkuar në kompleksin “Vizion Plus". Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenjje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete, një ballkon dhe dy korridore. Apartamenti ka një sipërfaqe 124 m2 dhe është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore me të gjitha orenditë e nevojshme. Ndodhet në katin e VI- shtë të pallatit. Cmimi 500 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 124
 • Truall/ toke : 124
 • Siperfaqe neto : 124
You dont have any videos

Prona te ngjashme