• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2817
 • Type: Apartment
 • 85.00m2
 • Cmimi/m2: 4.7€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 5

Jepet me qira apartament për zyra 2+1 në Rrugvn Myslym Shyri

Jepet me qira apartament 2+1 për zyra në rrugën Myslym Shyri kryqëzim me Blv Gjergj Fishta. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri, me një sipërfaqe prej 85 m2, të organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të madh, dy dhoma gjumi, korridor, një tualet dhe një ballkon me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë, lokacion tepër perfekt, mundësi parkimi, zonë tepër e kërkuar. Apartamenti është shfrytëzuar për zyra gjatë gjithë kohës. Apartamenti mund të shfrytëzohet për zyra ose dhe banim. Cmimi 400 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 85
 • Truall/ toke : 85
 • Siperfaqe neto : 85
You dont have any videos

Prona te ngjashme