• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2816
 • Type: Apartment
 • 55.00m2
 • Cmimi/m2: 5.45€
 • Tirana - Tirana - Unaza e Re, Astiri
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qira dyqan në Unaza e re Astir rruga Teodor Keko

Jepet me qira dyqan pranë Astirit rruga Teodor Keko. Dyqani ka një sip prej 55m2 ,ndodhet në katin e I –rë të një pallati të ri ka një lartësi 6 m2 me një fasadë xhami,dhe një tualet. Dyqani perdoret për cdo lloj aktiviteti. Cmimi 300 euro /muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 55
 • Truall/ toke : 55
 • Siperfaqe neto : 55
You dont have any videos

Prona te ngjashme