• image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
 • image 47 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2814
 • Type: Apartment
 • 73.00m2
 • Cmimi/m2: 643€
 • Tirana - Tirana - Kompleksi Cabej
 • 2
 • 1
 • 8

Shitet apartament 1+1 tek pallatet ”Cabej”, Rr.”Misto Mame”

Shitet 1+1 me sipërfaqe 73m2 tek pallatet “Cabej” pranë rrugës kryesore. Apartamenti ndodhet në katin e VIII-të të një pallati të ri dhe është i modifikuar për 2+1 në një sallon ndenjie dhe ngrënie, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor dhe një ballkon.Orientimi ështe i tëri nga lindja. Apartamenti shitet i mobiluar me të gjitha paisjet, disponon certifikatë pronësie. Cmimi 47.000/ euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Truall/ toke : 73.2
 • Siperfaqe neto : 73
You dont have any videos

Prona te ngjashme