• image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
 • image 52 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2813
 • Type: Apartment
 • 65.00m2
 • Cmimi/m2: 65€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Thatë
 • 1
 • 1
 • 2

Shitet apartament 1+1 te Liqeni Thate

Shitet apartament 1+1 te Liqeni Thate Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, ne nje kompleks prane Liqenit te thate. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te banimit, me nje siperfaqe prej 65 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket me dalje ballkon, nje dhome gjumi serish me dalje ne ballkon, korridor dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me qete, me te populluara dhe te shitura, me cmim te aryetueshem. Cmimi 52000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 65
 • Truall/ toke : 65
 • Siperfaqe neto : 65
You dont have any videos

Prona te ngjashme