• image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
 • image 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2809
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Bogdanëve
 • 2
 • 2
 • 1

Jepet me qira apartament me 2+1 për zyra bosh rruga Gjon Muzaka.

Jepet apartament 2+1 me qira tek rruga “Gjon Muzaka” pranë bllokut të ambasadave. Apartamenti është i organizuar në tre ambiente dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e I-rë banimi të një ndërtimi të ri. Apartamenti është i pa pamobiluar, preferohet për zyra. Apartamenti ndodhet në një zonë të mire dhe shumë të frekuentuar. Çmimi 400 euro/muaj (pa taksa) I diskutueshëm.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 100
 • Truall/ toke : 100
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme