• image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
 • image 550.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2808
 • Type: Apartment
 • 108.00m2
 • Cmimi/m2: 5.09€
 • Tirana - Tirana - Rr."Xhorxh W. Bush"
 • 2
 • 2
 • 5

Jepet me qira apartament për zyra 2+1 në rrugën Xhorxh W.Bush

Jepet me qira ambient për zyra në rrugën Xhorxh W. Bush Ambienti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara. Ka një sipërfaqe rreth 108m/2 e në katin e V –të një pallati të ri. Ky ambient ka një pamje nga Toptan center dhe Xhamia , mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. Ambienti disponon dhe një vend parkimi. Cmimi 550 euro/muaj me taksa.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 108
 • Truall/ toke : 108
 • Siperfaqe neto : 108
You dont have any videos

Prona te ngjashme