• image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
 • image 140 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2806
 • Type: Apartment
 • 100.00m2
 • Cmimi/m2: 1400€
 • Tirana - Tirana - Prane sheshit Willson
 • 2
 • 1
 • 6

Shitet 2 + 1 apartament pranë Willson

Shitet apartament 2+1 në një zonë shumë të aksesueshme. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenjie, një ambient gatimi më vete, dy dhoma gjumi, një tualet, korridor,dhe ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe 100 m2 është I mobiluar në mënyrë moderne dhe bashkëkohore. Ndodhet në katin e VI-shtë të një pallati të ri të pajisur me certifikate pronësie. Cmimi 140000 Cmimi m2/ 1400 euro

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
You dont have any videos

Prona te ngjashme