• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2805
 • Type: Apartment
 • 126.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Long hill
 • 2
 • 1
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat me te njohura ne Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga Rezidencat me te njohura ne Tirane Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m2 te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te madh te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet, dy ballkone dhe dy poste parkimi. Apartamenti ndodhet ne nje oaz gjelberimi, qetesi dhe paqe, me kend lojrash per femije dhe shume argetimi te tjera. Apartamenti eshte i mobiluar me pajisjet me te mira, shume cilesore, moderne dhe shume shije. Cmimi 1200 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 126
 • Truall/ toke : 126
 • Siperfaqe neto : 126
You dont have any videos

Prona te ngjashme