• image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
 • image 600.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2804
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 4.2€
 • Tirana - Tirana - Pranë Kopshtit Botanik
 • 3
 • 2
 • 4

Apartament me qira ne rrugën Shyqyri Brari ne Tiranë.

Apartament me qira ne rrugën Shyqyri Brari ne Tiranë. Ndodhet ne katin e 4-rt në një pallat të ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit Botanik. Siperfaqja e banesës është 140 m2 e organizuar në: 2 sallone ku njëra prej tyre mund te kthehet lehtësisht në dhomë gjumi, kuzhinë te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone ku në njerën prej tyre është vendosur një kuzhine e vogël. Ofrohet plotësisht e mobiluar. Mobilimi është bashkohor dhe një pjesë e tyre janë pothuajse të reja. Brënda apartamentit do të gjeni qetësine dhe komoditetin e duhur. Banesa ju ofron organizim të mirë të hapësirës së brendshme, dhoma të bollshme, punime të ndryshme gipsi, letër murale, parket druri dhe laminat në të gjithë ambientin, oxhak funksional, sistem Chiller për ngrohjen dhe ftohjen, tualet me hidromasazh etj. Apartamenti është I orientuar nga veriu dhe jugu –lindje,me pamje të lagjes përreth. Pallati pozicionohet në një zonë të qetë dhe me shumë të preferuar të Tiranës, pranë Liqenit Artificial, Kopshtit Botanik, qendrës tregtare TEG dhe autostradës Tiranë Elbasan. Në Cmim përfshihen edhe 3 vende parkimi në garazhd të mbyllur në katin e nëndheshëm

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 140
 • Siperfaqe neto : 140
You dont have any videos

Prona te ngjashme