• image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
 • image 400.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2802
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - prane ish-Ekspozites "Shqiperia Sot"
 • 2
 • 1
 • 3

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish-Ekspozita.

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish-Ekspozita. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 90m2 dhe ndodhet në katin e III-të të një pallati 5 katësh ekzistues. Apartamenti është i organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët, dy dhoma gjumi, si dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të mira të qytetit dhe është e mobiluar me të gjitha orenditë e nevojshme. Cmimi 400 euro ( I diskutueshëm )

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme