• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2800
 • Type: Apartment
 • 16.00m2
 • Cmimi/m2: 16.6€
 • Tirana - Tirana - ne qender prane Piaces
 • 1
 • 1
 • 2

Jepet me qira zyrë në qendër të Tiranës rruga Mine Peza

Jepet me qira zyre e mobiluar e ndarë në dy ambjente dhe nje tualet, në qendër të Tiranës rruga Mine Peza. Zyrat ndodhen në katin e II-të pallati ekzistues. Me një sip. rreth 18 m2. Ambienti mund të përdoret për aktivitete të ndryshme. Çmimi 250 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 16.5
 • Siperfaqe neto : 16
You dont have any videos

Prona te ngjashme