• image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
 • image 300.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2799
 • Type: Apartment
 • 71.00m2
 • Cmimi/m2: 2.7€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 1
 • 1
 • 4

Jepet apartament me qIra 1+1 në rrugën Islam Alla, Myslym Shyr

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugën Islam Alla, ne Myslym Shyr. Apartamenti ndodhet ne katin IV-të të një pallati të ri,me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi te përbashkët, një dhomë gjumi, tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i gjithi i mobiluar me mobilje të reja, thjesht e me shumë shije. Cmimi 300 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Siperfaqe neto : 71
You dont have any videos

Prona te ngjashme