• image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
 • image 65 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2798
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Oxhaku
 • 2
 • 1
 • 2

Apartament 2+1 për shitje në rrugën “ Zini Sako” pranë Oxhakut.

Apartament 2+1 për shitje në rrugën “ Zini Sako” pranë Oxhakut. Shitet apartament me siperfaqe të përgjithshme 70 m2 në katin e II-të një pallati ekzistues. Eshtë i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet me ndricim natyral nje koridor. Apartamenti disponon certificate pronësie. Cmimi 65000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme