• image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
 • image 220 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2797
 • Type: Apartment
 • 250.00m2
 • Cmimi/m2: 880€
 • Tirana - Tirana
 • 3
 • 3
 • 1

Shitet vilë 3 katëshe në qyteti student në rrugën Gramoz Pashko

Vila është 3-katëshe dhe ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 250 m2. Çdo kat i vilës është i ndarë në disa ambiente dhe ka tualetin përkatës.Kati i parë magazinë kati i dytë banesë me një sip 75m2, dy dhoma një guxhinë,një tualet dhe ballkon me verandë.Kati i parë dhe i dyte lidhen si dubleks me shkallë nga brënda dhe jashtë.Ndërsa kati i tretë disponon tre dhoma gjumi,një guxhinë një tualet ballkon me verandë. Vila ka dhe oborr 74m2 për parkim.Eshtë e pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 22000/ euro

 • Tualet (e) : 3
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 250
 • Siperfaqe neto : 250
You dont have any videos

Prona te ngjashme