• image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
 • image 95 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2796
 • Type: Apartment
 • 75.20m2
 • Cmimi/m2: 1260€
 • Tirana - Tirana - Liqeni i Tiranës, pranë Kopshtit Zoologjik
 • 1
 • 1
 • 5

Shitet apartament 1+1 në zonën e liqenit tek kopështi botanik pranë Pamit

Apartamenti ka një sipërfaqe neto prej 75 m2/ kurse bruto 87 m2 ndodhet në katin e V-të të një pallati të ri dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon.orientimi jug-lindje.Apartamenti është i mobiluar në mënyrë cilësore me shumë kujdes në çdo detaj. Është i pajisur me certifikatë pronësie. Çmimi 95000/euro. Cmimi m2/1260

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 87
 • Siperfaqe neto : 75.2
You dont have any videos

Prona te ngjashme