• image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
 • image 450.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2795
 • Type: Apartment
 • 90.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Prane 21- Dhjetorit
 • 2
 • 2
 • 8

Jepet me qira apartament 2+1 ne kompleksin "Magnet"

Jepet me qira apartament 2+1 në Rrugën “Frosina Plaku” Jepet apartament me qira në një pallat të ri, pjese e je kompleksi te ri i mobiluar në mënyrë bashkohore. Apartamenti ka një sipërfaqe 90 m2, është i organizuar në një ambient ndenjie dhe ngrënie, 2 dhoma gjumi, dy tualete, një korridor dhe ballkon. Ndodhet në katin e VIII-të. Çmimi: 450 euro/muaj

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 90
 • Siperfaqe neto : 90
You dont have any videos

Prona te ngjashme