• image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
 • image 1 500.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2790
 • Type: Apartment
 • 600.00m2
 • Cmimi/m2: 2.5€
 • Tirana - Tirana - Rr. "5 Maji"
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira magazinë në Rrugën 5 Maji pranë concord center.

Jepet me me qIra ambient për biznes me sipërfaqe 400m2 ne Rr. “5 Maji prane Concord center “ Ambienti është në katin e II-të të një pallati te ri. Ambienti mund te sherbeje për funksione te ndryshme, si aktivitet biznesi , klinikë, dentare,call center aktivitete te tjera biznesi perfshirë dhe parking. Cmimi 1500 euro /muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 2
 • Siperfaqe totale : 600
 • Siperfaqe neto : 600
You dont have any videos

Prona te ngjashme