• image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
 • image 750.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2789
 • Type: Apartment
 • 130.00m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 2
 • 2
 • 2

Jepet me qira apartament 2+1 luks ne Bllok

Jepet me qira apartament 2+1 luks ne Bllok Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ne rruge kryesore. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 130 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te vecante nga njeri tjeter, ambienti ndenjes ka shume drite dhe hapesire, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, njeri me krevat matrimonial dhe nje dhome me dy krevate teke. Apartamenti eshte i mobiluar luks, me orendi me shume shije dhe moderne. Apartamenti eshte i gjithi i rinovuar me mobilje te reja. Cmimi 750 euro/muaj , ka mundesi dhe per parkim te jashtem.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 130
 • Truall/ toke : 130
 • Siperfaqe neto : 130
You dont have any videos

Prona te ngjashme