• image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
 • image 55 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2788
 • Type: Apartment
 • 107.00m2
 • Cmimi/m2: 500€
 • Tirana - Tirana - Zona e Freskut
 • 3
 • 1
 • 4

Shitet 3+1 apartament në Dajt pranë vilave të Arabit

Apartament 3+1 për shitje në hyrje të Dajtit. Shitet apartament me siperfaqe të përgjithshme 107 m2 në katin e IV-të një pallati të ri. Eshtë i organizuar në 3 dhoma gjumi, ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një tualet me ndricim natyral nje koridor të madh, dhe dy ballkone . Ka një pamje me peisazh fantastik që shikon komplet Tiranën . Cmimi 55000 euro. Certifikata e pronësis është në proces legalizimi.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 107
 • Siperfaqe neto : 107
You dont have any videos

Prona te ngjashme