• image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
 • image 170 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2784
 • Type: Apartment
 • 168.00m2
 • Cmimi/m2: 1200€
 • Tirana - Tirana - Prane Zogut te Zi
 • 2
 • 2
 • 2

Shitet apartament 2+1 në rrugë “Jordan Misja” .

Shitet apartament 2+1 në një zonë të aksesueshme pranë rrugës “Jordan Misja” Apartamenti ndodhet në katin II- të të një ndërtimi të ri,me një sipërfaqe prej 140 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dhe tre vënde parkimi të përfishira në cmim. Është I pajisur me certifikatë pronësie. Cmimi 1200 euro/m2 Total 170000/ euro

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 170
 • Truall/ toke : 167
 • Siperfaqe neto : 168
You dont have any videos

Prona te ngjashme