• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2783
 • Type: Apartment
 • 49.10m2
 • Cmimi/m2: 5€
 • Tirana - Tirana - Rruga e Kavajes
 • 1
 • 1

Apartament 1+1 me qira në Rrugën “Teodor Keko”

Apartamenti ndodhet në katin e II-të të një pallati të ri me një sipërfaqe 50m. Eshtë i konceptuar si zyre personale një ambjent gjumi ,dhe një tualet . Apartamenti është totalisht i mobiluar. Cmimi 250 Euro i diskutueshëm

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 50
 • Truall/ toke : 50
 • Siperfaqe neto : 49.1
You dont have any videos

Prona te ngjashme