• image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
 • image 1 200.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2781
 • Type: Apartment
 • 150.00m2
 • Cmimi/m2: 8€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 3
 • 2
 • 8

Jepet me qera apartament 3+1 në zonën e “Ish Bllokut”.

Jepet me qera apartament i mobiluar me gusto, me kujdes, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne rrugen "Nikolla Tupe". Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2, organizohet ne nje dhome ndenjeje, nje dhome ngrenie, gatim me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete, korridor dhe dy ballkone. Ndodhet në katin e VIII të një ndërtese të re. Ajo gjithashtu ka një hapësirë parkimi në -1, te përfshirë në çmim. Çmimi 1200 euro / muaj.

 • Tualet (e) : 2
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 150
 • Siperfaqe neto : 150
You dont have any videos

Prona te ngjashme