• image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
 • image 98 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2780
 • Type: Apartment
 • 70.00m2
 • Cmimi/m2: 1400€
 • Tirana - Tirana - Bllok
 • 1
 • 1
 • 4

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Nikolla Tupe ne Bllok

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Nikolla Tupe ne Bllok Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri, me nje siperfaqe prej 70 m2, te organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i gjithi i rikonstruktuar me parket dhe punime teper cilesore. Cmimi eshte ne koston e cmimit te references, eshte i pajisurme certifikate pronesie. Cmimi 1400 euro/m2 Total 98000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 70
 • Truall/ toke : 70
 • Siperfaqe neto : 70
You dont have any videos

Prona te ngjashme