• image 250.00€ To rent
 • image 250.00€ To rent
  Te preferuarat
 • #ID : 2775
 • Type: Apartment
 • 46.00m2
 • Cmimi/m2: 5.43€
 • Tirana - Tirana - Brryli, Rruga Bardhyl
 • 1
 • 1
 • 1

Jepet me qera dyqan pranë Brylit rruga Hakitek Hasemi.

Jepet me qera dyqan pranë market Mix. Dyqani ka një sipërfaqe 46m2. Ambjenti është I organizuar në një siperfaqe te hapur dhe një tualet. Dyqani ndodhet në një vend të aksesueshëm i cili të jep mundësinë e reklamimit dhe ka një fasad xhami. Dyqani është i përshtatshëm për cfarë do lloj biznesi klinkë dentare ,parukeri zyrë biznesi etj. Dyqani ndodhet në një zonë të populluar që ka shumë lëvizje dhe akses për biznesin tuaj. Cmimi 250 euro/muaj.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 46
 • Truall/ toke : 46
 • Siperfaqe neto : 46
You dont have any videos

Prona te ngjashme