• image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
 • image 85 000.00€ For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2771
 • Type: Apartment
 • 69.40m2
 • Cmimi/m2:
 • Tirana - Tirana - Rruga e Durresit
 • 1
 • 1
 • 3

Shitet apartament 1+1 në “rrugën e Durrësit”.

Shitet apartament 1+1 në “rrugën e Durrësit”, pranë sheshit “Adem Jashari”. Apartamenti disponon certifikate pronësie. Apartamenti ka nje sipërfaqe prej 69.4 m2. Ndodhet në katin e III- të të një godine të 5 katëshe. Planimetria është shumë e rregullt, dhe përbëhet nga ambjenti i ndenjës, korridor, 1 dhomë gjumi dhe nje ngrënie, dy ballkone dhe një tualet. Cmimi: 85000 euro.

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe neto : 69.4
You dont have any videos

Prona te ngjashme