• image 126 000.00€ To rent For sale
 • image 126 000.00€ To rent For sale
 • image 126 000.00€ To rent For sale
  Te preferuarat
 • #ID : 2768
 • Type: Apartment
 • 140.00m2
 • Cmimi/m2: 900€
 • Tirana - Tirana - Rr. "Myslym Shyri"
 • 2
 • 1
 • 6

Apartament unik me qira në Qendrën e Tiranës

• Tipari i kësaj prone përbëhet nga organizimi unik i hapësirave • Sipërfaqja 140m2 organizohet në 80 m2 sipërfaqe banimi dhe 60 m2 verandë. • E dizenjuar deri në detaje nga arkitektët francezë, ju do të gjeni një apartament pa ndarje, si: dhomë ndenjie,dhomë ngrënie, hapësirë gatimi, banjo dhe dhoma matrimoniale në nivelin e sipërm të banesës përmes shkallëve prej druri. • Apartamenti ofrohet i pajisur plotësisht me çdo pajisje dhe mobilje të nevojshme; cilësi të lartë dhe stil modern. • Është e pajisur me sistemin Daikin të ngrohjes dhe ftohjes, TV dhe antenë parabolike, dysheme druri, dritare termike, e deri tek lule dekorative. • Ky apartament është mobiluar në një koncept unik të Kutisë së Bardhë, duke siguruar komoditetin e nevojshëm. • Ndryshe nga banesat e tjera, kjo banesë ka tre fasada xhami nga jugu, perëndimi dhe veriu; plot dritë natyrale gjatë gjithë ditës. • Veranda është vendi i duhur për të pasur momente relaksuese ose për të ftuar mysafirët tuaj. • Nuk ka limite për pamjen nga qyteti • Ndërtesa ofron ashensor, administrim dhe siguri të lartë me sistem kamerash. • Është vendosur vetëm 5 minuta larg sheshit të Skënderbeut, afër Myslym Shyrit dhe rrugës së “Kavajës”, dhe pranë pikave kyce të Tiranës. • Parkimi i mbyllur me telekomandë personale • 800 euro/muaj

 • Tualet (e) : 1
 • Dhoma e ndenjies : 1
 • Siperfaqe totale : 120
 • Truall/ toke : 120
 • Siperfaqe neto : 120
You dont have any videos

Prona te ngjashme